Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

Branża rent a car rozwija się w bardzo szybkim tempie i z każdym rokiem jej wartość zdecydowanie rośnie. Nie ma w tym niczego dziwnego – wynajmujący otrzymują szereg możliwości oraz usługi najwyższej jakości, mogąc korzystać z nowoczesnych, w pełni sprawnych technicznie samochodów. Dużą popularnością cieszy się np. wynajem długoterminowy aut używanych, który wydaje się być najlepszym rozwiązaniem dla osób, optymalizujących swoje koszty – czy to w życiu prywatnym, czy w firmie. Czy jednak jest to rozwiązanie, na które rzeczywiście warto postawić?

Czy warto postawić na wynajem długoterminowy aut używanych?

Odpowiedź na to pytanie wbrew pozorom nie jest taka łatwa, a problem w tym wypadku wynika z… dużej liczby wypożyczalni samochodów, świadczących usługi. Im więcej na rynku usługodawców, tym z jednej strony konkurencja jest większa (to korzystne dla klienta), ale z drugiej łatwiej trafić na takie usługi, które nie stoją na wysokim poziomie (to niekorzystne dla klienta). Nie inaczej jest w tym przypadku – wynajem długoterminowy aut używanych może być usługą z górnej półki, a może być też bardzo niskiej jakości, co nie tylko nie zapewni Ci komfortu w podróży, ale również narazi Cię na niebezpieczeństwo i wiele stresu.

Z czego to wynika? Samochody używane nie są niezawodne i to niezależnie od wielkości przebiegu czy rocznika. A nie wszystkie, które będą Ci oferowane, okażą się pojazdami w pełni sprawnymi technicznie, z których warto skorzystać – niekiedy będziesz musiał uważać np. na ukryte wady czy zatuszowane problemy, które mogłyby zaważyć na Twoim komforcie i bezpieczeństwie jazdy. Warto więc zastanowić się nad tym, czy nie lepiej jest zapłacić dwukrotność kwoty, ale i wybrać najem długoterminowy samochodu fabrycznie nowego, który okaże się niezawodny na każdej trasie.

UWAGA!

Jeżeli jednak decydujesz się na wynajem długoterminowy aut używanych, musisz dokładnie przeanalizować ofertę i warunki współpracy, jakie oferuje Ci wypożyczalnia, a także zapoznać się z opiniami wcześniejszych klientów. To one będą najlepszym wyznacznikiem tego, czy dana wypożyczalnia będzie w stanie zapewnić Ci długoterminowy wynajem samochodów najwyższej jakości!

Dlaczego lepiej wybrać wypożyczalnię samochodów fabrycznie nowych?

  • Otrzymujesz do swojej dyspozycji samochody niezawodne, które zapewnią Ci pełen komfort i bezpieczeństwo jazdy.
  • Możesz wynająć samochody najlepszych marek, w tym BMW, Audi czy Lexus – również te najnowsze modele, które zapewnią Ci również prestiż.
  • Otrzymujesz do swojej dyspozycji różne pakiety usług, w skład których wchodzą np.: pełen pakiet ubezpieczeń, bezpłatne usługi serwisowe, samochód zastępczy czy opony na zimę.
  • Nie musisz uiszczać przedpłaty, a wszelkie ponoszone koszty wliczyć w koszty uzyskania przychodu.
  • Wynajmujesz auto bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem specjalnego formularza, dostępnego na stronie internetowej wypożyczalni.
  • Nie musisz prowadzić firmy, aby skorzystać z nowych pojazdów – wynajem długoterminowy dla osób fizycznych również jest możliwy i staje się usługą niezwykle popularną.

Oczywiście niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wynajem długoterminowy samochodów używanych, czy też nowych, warto byś dokładnie porównał dostępne oferty i spędził trochę czasu na wyborze odpowiedniej firmy. Dzięki temu zyskasz pewność, że usługi będą realizowane w stu procentach satysfakcjonująco.

Wynajem długoterminowy aut używanych – czy to się opłaca?