Policjanci mińskiej komendy wspomagani przez strażaków z OSP Mińsk Mazowiecki oraz strażników miejskich zabezpieczali wczoraj przemarsz VI Mińskiego Orszaku Trzech Króli. Uczestnicy orszaku przeszli ulicami naszego miasta, a policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników blokując tymczasowo ruch na skrzyżowaniach i drogach dojazdowych. Policjanci zabezpieczali również przemarsz orszaku w Siennicy.

To już VI edycja organizowanego Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami Mińska Mazowieckiego. Nad bezpieczeństwem uczestników orszaku dbali policjanci mińskiego wydziału ruchu drogowego wspierani przez strażaków z OSP Mińsk Mazowiecki i strażników miejskich. Funkcjonariusze na bieżąco monitorowali i nadzorowali ruch uliczny oraz tymczasowo blokowali drogi dojazdowe aby umożliwić przemarsz uczestnikom orszaku.

Poza zabezpieczeniem orszaku w Mińsku Mazowieckim, policjanci dbali również o bezpieczeństwo wiernych w Siennicy, gdzie również odbył się przemarsz Orszaku Trzech Króli.

Pojawienie się policjantów w miejscu formowania się orszaku było także okazją do zaprezentowania sprzętu i policyjnego wyposażenia, z której skorzystali najmłodsi mińszczanie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych działań.

 

st. asp. Marcin Zagórski


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.