Czy skoda na abonament jest dobrym rozwiązaniem? Pytanie to zadaje sobie wiele osób, które myślą o wynajmie samochodu ekonomicznego, a jednocześnie dającego pewną miarę luksusu, czy chociażby komfortu i wygody. Jeśli chodzi o skodę najem długoterminowy taki jak tu: https://hlscars.pl/wynajem-dlugoterminowy-skoda/, długo pozostawał kwestią otwartą w wielu kręgach i niejeden pytał się czy takie rozwiązanie ma sens. Obecnie widzimy, że odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca.

Sporo osób korzysta z tego innowacyjnego rozwiązania i użytkuje swoją „własną” wypożyczoną skodę bez żadnych problemów czy niedogodności. Mimo wszystko otwarte pozostaje pytanie: Czy skoda na abonament to coś dla mnie? Na to pytanie już nie tak łatwo odpowiedzieć. Wszystko zależy w dużej mierze od upodobań i wymagań każdego użytkownika, czy kierowcy wynajętego samochodu. Możemy jednak postarać się udzielić odpowiedzi na pytanie czy ogólnie rzecz biorąc wynajem długoterminowy skody jest dobrym rozwiązaniem. Trzeba się przy tym zastanowić do czego auto to będzie nam potrzebne, gdyż marka oferuje nam zarówno wynajem długoterminowy samochodów dla firm, jak i wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych. Skoda jest jedną z tych firm, która wychodzi naprzeciw potrzebom nie tylko przedsiębiorców, czy dużych zakładów, ale także osób prywatnych. I jest to bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy być może nie mają własnej działalności gospodarczej, ale chcieliby skorzystać z rozwiązania jakim jest auto abonament. Skoda prezentuje nam taką możliwość i zachęca do skorzystania z niej szczególnie osoby prywatne. Jeśli więc nie masz swojej działalności, a chcesz wynająć auto, być może będzie to dla Ciebie dobra opcja.

Czy skoda na abonament jest dobrym rozwiązaniem?

Oczywiście, z drugiej strony marka ta oferuje wynajem również firmom. I biorąc pod uwagę, że skoda jest marką dość ekonomiczną, wiele firm decyduje się na wynajem długoterminowy skody, jako samochodu firmowego, używanego przez pracowników. Widzimy więc, że samochody tej marki sprawdzą się w wynajmie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, czy to większych, czy też mniejszych. Jeśli zaś posiadasz jednoosobową działalność gospodarczą, również możesz skorzystać ze skody na abonament dla firm. Jakie Ci to zapewni korzyści? Przede wszystkim samochód dostępny w każdej chwili bez potrzeby jego zakupu. Poza tym, biorąc pod uwagę, że jesteś płatnikiem VAT, będziesz sobie mógł odliczyć przynajmniej jakąś część abonamentu na auto od podatku. Szczególnie w takim przypadku jest to korzystne rozwiązanie, gdyż zapewnia nam niemalże własny samochód bez ponoszenia dużych kosztów, a to dosyć ważne dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność, która nie przynosi a tak dużych dochodów.

Widać więc, że jeśli chodzi o skodę, abonament jest elastyczny, dlatego może być dopasowany do każdego klienta indywidualnie. Będzie on więc odpowiedni zarówno dla osób prywatnych, jak i dla tych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Równie dobrze sprawdzi się też w przypadku małych firm potrzebujących jednego, czy dwóch samochodów służbowych oraz w przypadku większych firm czy korporacji, którym potrzebna jest cała flota samochodów. Jeśli chodzi o auto na abonament, skoda jest dobrym wyborem, gdyż spośród wszystkich innych samochodów wyróżnia się bardzo dobrą jakością i bogatym wyposażeniem, a także unikalnym nowoczesnym wyglądem, zapewniając jednocześnie stosunkowo niską cenę zakupu, czy też wynajmu w porównaniu z innymi markami. Można więc śmiało powiedzieć, że jeśli szukasz odpowiedniego samochodu dla siebie, skoda będzie na pewno jednym z lepszych rozwiązań.