Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

Dzielnicowi mińskiej komendy zatrzymali przed kilkoma dniami kierowcę nissana, który jechał mimo sądowego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami. To już trzecie zatrzymanie tego kierowcy w tym roku. Wcześniej mężczyzna kierował bez uprawnień i będąc po alkoholu. Teraz 57-latek odpowie za niestosowanie się do wyroku sądu. Może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi mińskiej komendy poza kontaktami z mieszkańcami z podległego rejonu służbowego, reagują i podejmują działania na każdy przypadek łamania prawa.

Przed kilkoma dniami dzielnicowy gminy Mińsk Mazowiecki i gminy Siennica patrolując podmińskie miejscowości, zauważyli kierowcę nissana, co do którego mieli informacje, że może poruszać się mimo zakazu. Zatrzymali więc go do kontroli.

Podczas dokładnego sprawdzenia 57-letniego mężczyzny okazało się, że właśnie został wydany sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Mężczyzna ten był już wcześniej zatrzymywany przez dzielnicowego m. in. za jazdę po alkoholu i bez uprawnień.

Teraz mieszkańcowi gminy Mińsk Mazowiecki może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

st. asp. Marcin Zagórski