Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim, inspektor Sławomir Rogowski, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składa wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym mińskiej komendy i podległych komisariatów najserdeczniejsze świąteczne życzenia.

       

         Drogie Policjantki, Policjanci i Pracownicy Cywilni

         Przed nami Wigilijny Wieczór i Święta Bożego Narodzenia. Pragnę w imieniu kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim złożyć Wam serdeczne życzenia. Za nami niezwykle trudny rok, pełen wyzwań, emocji i spraw z którymi musieliśmy się mierzyć. Bardzo często wymagało to niezwykłej dojrzałości i odpowiedzialności. Ponosiliście koszty rodzinne i zdrowotne tej trudnej służby. Dlatego życzę Wam, by te chwile spędzone z rodziną w tej szczególnej atmosferze dały Wam odpoczynek, wyciszenie, pozwoliły cieszyć się byciem z najbliższymi. Szczególnie życzę Wam dużo zdrowia. Wielu z Was musiało zmierzyć się z wirusem i odczuwa jego skutki do teraz. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

         Serdecznie życzę Wam spokojnych i radosnych świąt.

         W roku tym pożegnaliśmy naszych kolegów, niech Wasze myśli wspomną ich i będą z ich  rodzinami bo są częścią naszej policyjnej rodziny.

         Przed nami Nowy Rok, życzę Wam by spełnił wasze marzenia, by dał satysfakcje ze służby i pozwolił na osiągnięcie wielu zawodowych sukcesów.

 

         Życzę Wam wytrwałości i policyjnego szczęścia.

 

                                                              inspektor Sławomir Rogowski

                                                 Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim