W miniony wtorek do Komendy Powiatowej policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęły podziękowania za prowadzone poszukiwania 80-letniego mężczyzny, który został szczęśliwie odnaleziony w kompleksie leśnym.

W niedzielę do Komisariat Policji w Mrozach otrzymał zgłoszenie, o tym że 80-letni mężczyzna wyszedł z domu w nieznanym kierunku a rodzina nie może go odnaleźć. Ponadto sytuacja wskazywała, że życie i zdrowie mężczyzny może byc zagrożone. Po otrzymaniu tej informacji dyżurny skierował na miejsce maksymalną ilość sił a intensywne działania doprowadziły do odnalezienia mężczyzny następnego ranka.

Po przeprowadzeniu tych poszukiwań do Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęły podziękowania dla mińskich mundurowych i z podległych komisariatów od córki szukanego seniora, które brzmiały następująco: „W imieniu całej rodziny chciałabym przekazać wyrazy wdzięczności oraz podziękowania dla policjantów Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim oraz podległych Komisariatów, którzy wzięli udział w poszukiwaniu mojego taty w dniach 23,24 października. Dzięki waszym wysiłkom i wielkiemu zaangażowaniu w poszukiwania sprawa zakończyła się pozytywnie. Tata czuje się dobrze i dziś wrócił ze szpitala do domu. Jeszcze raz bardzo dziękuję”.

Policjanci starają się wykonywać swoje obowiązki na jak najwyższym poziome, z pełnym zaangażowaniem, rzetelnością i profesjonalizmem. I oczywiście jest to rzecz naturalna i wszyscy zgadzamy się, że tak powinno być. Miło jest jednak czasem móc usłyszeć lub przeczytać, że ktoś zauważył, docenił te starania, zaangażowanie , po prostu pracę.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska