30 listopada 2022r. o godzinie 15:30 zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Mrozy na debatę społeczną. Komendant Powiatowy Policji zaprasza na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa i porządku publicznego, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Mrozy ul. Mickiewicza 35.

30 listopada 2022 roku o godzinie 15:30 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami miasta i gminy Mrozy. Debata odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Mrozy ul. Mickiewicza 35. Komendant Powiatowy Policji  w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debatach społecznych.

Celem spotkania jest poznanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Tematem spotkania będą między innymi problemy społeczeństwa zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji ,,Moja Komenda’’, temat oszustw internetowych oraz bezpieczeństwo w zakresie ruchu drogowego.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska