Mińska policja odzyskała skradzioną hulajnogę dla dziecka w dniu kradzieży
Mińscy policjanci otrzymali podziękowania za błyskawiczne odzyskanie skradzionej hulajnogi dziecięcej, która miała ogromne znaczenie sentymentalne dla rodziny. Pomoc funkcjonariuszy spotkała się z wdzięcznością ze strony matki dziecka.
  1. Skradzione hulajnoga dziecięca z parkingu podziemnego.
  2. Policjanci odzyskali hulajnogę tego samego dnia.
  3. Matka dziecka przesłała podziękowania za pomoc.
  4. Policjanci cieszą się z docenienia ich pracy.

14 maja z parkingu podziemnego skradziono hulajnogę dziecięcą, będącą prezentem na pierwsze urodziny. Strata była nie tylko finansowa (700 zł), ale przede wszystkim sentymentalna dla rodziny. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji lokalnych policjantów, skradziony prezent został odzyskany jeszcze tego samego dnia.

„Pragnę serdecznie podziękować Państwu za błyskawiczne odzyskanie hulajnogi mojej córeczki. Gdyby nie Państwa szybkie działania mojej córce zostałaby skradziona rodzinna pamiątka, którą miałaby zaledwie jeden dzień. Spotkałam się z bardzo sprawnym podejściem do sprawy i ogromną wyrozumiałość podczas gdy przyszłam do Państwa siedziby z głodnym i zmęczonym dzieckiem” – napisała wdzięczna matka w e-mailu do mińskiej komendy.

Policjanci z Mińska Mazowieckiego nie tylko odzyskali skradzioną hulajnogę, ale również oddali ją szczęśliwej mamie i jej córce. Wczoraj komenda otrzymała e-mail z podziękowaniami za ich zaangażowanie i skuteczność w działaniu.

„Pomagamy i chronimy”. Cieszymy się, że w tej sprawie również mogliśmy pomóc – podsumowała sierż. szt. Elżbieta Zagórska.

Każdy policjant wie, co do niego należy i zawsze wykonuje swoje obowiązki z bezinteresownym zaangażowaniem. Jednak miło jest usłyszeć słowa uznania po wykonanej służbie, za które dziękujemy. Państwa opinia wyrażająca zadowolenie z naszej służby jest niezwykle budująca i jest dowodem na to, że to co robimy, jest słuszne i potrzebne.


Na podstawie: Policja Mińsk Mazowiecki