Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

Uwaga! Przedłużamy zmieniony rozkład!

Ze względu na epidemię koronawirusa pociągi Kolei Mazowieckich będą nadal kursować według zmienionego rozkładu jazdy wprowadzonego 18 marca br. W dalszym ciągu także Punkt Rzeczy Znalezionych oraz kasy biletowe funkcjonują w ograniczonym stopniu.

UWAGA! Rozkład jazdy od 26 marca do 10 kwietnia br. będzie funkcjonować w dalszym ciągu
w zmienionym kształcie. A to oznacza, że rozkład jazdy będzie zbliżony do obowiązującego w soboty, niedziele i święta. Pozostanie jednak większość pociągów przyspieszonych, tak by umożliwić podróż do pracy i powrót do domu.

Część kas biletowych KM pozostanie nadal zamknięta, w związku z tym zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem kanałów bezgotówkowych, np. za pośrednictwem telefonu komórkowego czy przez Internet.

Do odwołania zostaje wprowadzone ograniczenie funkcjonowania Punktu Rzeczy Znalezionych – przedmioty znalezione trafią do Punktu, jednak ich wydawanie zostaje czasowo zawieszone.

Przypominamy o tzw. strefach 0 wyznaczonych w pociągach. Z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Podróżnych, jak i naszych pracowników prosimy o niekierowanie się na początek i na koniec składów.

Przypominamy także o możliwości zwrotu biletów. Tutaj znajdą Państwo informację, jak tego dokonać:

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/zwroty-biletow-w-zwiazku-z-zagrozeniem-epidemicznym

Informacje dla mediów:

Donata Nowakowska

Rzecznik Prasowy

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 661-929-207