Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim.

Wizyty w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej wiążą się często z koniecznością przemieszczania się środkami komunikacji zbiorowej oraz przebywania wśród większej ilości nieznanych nam osób. Oczekując na załatwienie sprawy w zamkniętych pomieszczeniach również jesteśmy narażeni na kontakt z obcymi osobami.

Zachęcamy do kontaktu z Komendą Powiatową PSP w Mińsku Mazowieckim, poprzez e-mail, e-puap lub drogą telefoniczną oraz dostarczanie wszelkich dokumentów przesyłkami pocztowymi.

Dane kontaktowe:

Komenda Powiatowa PSP w Mińsku Mazowieckim          

ul. Warszawska 120

05-300 Mińsk Mazowiecki

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 25 758 50 61

www.strazminsk.pl

W sytuacjach wymagających podjęcia natychmiastowej interwencji Państwowej Straży Pożarnej należy kontaktować się z najbliższą jednostką PSP pod numerami telefonów 998 lub 112.