Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

Policjanci z komisariatu w Mrozach zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Mrozy, który jechał rowerem będąc nietrzeźwym. Alkomat wykazał u niego obecność ponad 2 promili alkoholu. Mężczyzna był ponadto poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Trafił już do zakładu karnego.

Mundurowi z Mrozów patrolowali w sobotę miejscowości w gminie Mrozy. Będąc w Woli Rafałowskiej zauważyli jadących „wężykiem” dwóch rowerzystów. Mężczyzn zatrzymali do kontroli. Podczas badania alkomatem u jednego z nich stwierdzili obecność alkoholu w stężeniu ponad 2 promili.

40-latka sprawdzili ponadto w policyjnym rejestrze. Okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy za popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę. Za jazdę rowerem po alkoholu policjanci nałożyli na 40-latka mandat karny.

 

st. asp. Marcin Zagórski