Policjanci mińskiego wydziału kryminalnego prowadzą czynności poszukiwawcze za Piotrem Wąsowskim lat 44, który w kwietniu 2021 roku wyjechał do Niemiec i od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie jest znane jego miejsce pobytu. Jeśli posiadasz informacje mogące pomóc w ustaleniu co się stało z Piotrem Wąsowskim skontaktuj się z policjantami pod nr tel. 47 72 49 200 lub 47 72 49 264 ewentualnie z każdą jednostką policji w kraju. Można także pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policjanci wydziału kryminalnego prowadzą poszukiwania zaginionego w kwietniu 2021 roku Piotra Wąsowskiego lat 44. Mężczyzna po tygodniowym pobycie w kraju wyjechał w okolice Hamburga do Niemiec i od tamtej chwili nie ma z nim kontaktu. Nie wiadomo również gdzie przebywa zaginiony.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu ok. 45 lat, szczupła budowa ciała, wzrost 186 cm. włosy krótkie ciemne, oczy niebieskie uzębienie pełne. Charakterystycznie skrzywiony nos po złamaniu.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Piotra Wąsowskiego skontaktuj się z policjantami pod nr tel. 47 72 49 200 lub 47 72 49 264 ewentualnie z każdą jednostką policji w kraju. Można także pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

podkom. Marcin Zagórski

  • Zaginiony Piotr Wąsowski
    Zaginiony Piotr Wąsowski