„Witam, w załączeniu wyrazy uznania dla efektywności dzielnicowych w Mińsku Mazowieckim w sprawie zgłoszonej kradzieży”- takimi słowami zwróciła się do nas jedna z mieszkanek Mińska Mazowieckiego, której synowi skradziono elektryczną hulajnogę, a którą odzyskali dzielnicowi mińskiego rewiru. Mundurowi odnaleźli hulajnogę w rejonie klatki wejściowej do bloku jednego z osiedli. Teraz trwają czynności zmierzające do ustalenia osoby odpowiedzialnej za kradzież.

Kilka dni temu na skrzynkę pocztową oficera prasowego, wpłynął mail od jednej z mieszkanek Mińska Mazowieckiego, w którym dziękuje ona dzielnicowym mińskiego rewiru za odzyskanie skradzionej 07 czerwca b.r. elektrycznej hulajnogi.

Pokrzywdzona załączyła kilka słów podziękowań, które zamieszczamy poniżej. Cała sprawa swój początek miała 14 czerwca, kiedy to patrol dzielnicowych ustalił, że w rejonie klatki wejściowej do bloku jednego z mińskich osiedli, stoi zaparkowana hulajnoga mogąca pochodzić z kradzieży.

Mundurowi będąc w stałym kontakcie z kierownictwem wydziału dochodzeniowo śledczego potwierdzili fakt kradzieży oraz ustalili dokładne cechy charakterystyczne skradzionej hulajnogi, które potwierdzały się z tą znalezioną przy klatce.

Policjanci zabezpieczyli odzyskany pojazd, a w dalszej kolejności przekazali szczęśliwej właścicielce. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia osoby odpowiedzialnej za kradzież. Przypominamy, że to przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

podkom. Marcin Zagórski

  • Mail z podziękowaniami dla dzielnicowych
    Mail z podziękowaniami dla dzielnicowych