19 kwietnia na skrzynkę e-mail oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęły podziękowania. Zgłaszający podziękował za profesjonalne działania policjantów z Wydziału Kryminalnego i zatrzymanie na gorącym uczynku dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie kradzieży pojazdu.

W miniony wtorek do Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęły podziękowania dla policjantów z Wydziału Kryminalnego. Pan Michał podziękował mińskim kryminalnym za udaremnienie kradzieży jego auta i zatrzymanie sprawców na gorącym uczynku.  

Wszystko działo się pod stadionem narodowym. Właściciel toyoty udał się na mecz, w tym czasie mińscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, podejrzanych o próbę kradzieży jego auta.    

Po całej sprawie, wdzięczny właściciel auta skierował do policjantów kilka słów uznania. Każdy policjant wie, co do niego należy i zawsze wykonuje swoje obowiązki z bezinteresownym zaangażowaniem. Jednak miło jest usłyszeć słowa uznania, po wykonanej służbie, za które dziękujemy. Państwa opinia wyrażająca zadowolenie z naszej służby jest niezwykle budująca i jest dowodem na to, że to, co robimy, jest słuszne i potrzebne. „Pomagamy i chronimy”, cieszymy się, że w tej sprawie również mogliśmy pomóc.

sierż. szt. Elzbieta Zagórska/bś