Policjanci z komisariatu w Sulejówku, prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z domów na terenie miasta. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym zdarzeniem zarejestrowała kamera monitoringu. Każdy kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie.

Policjanci z komisariatu w Sulejówku, prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z domów jednorodzinnych na terenie miasta. Łupem sprawców padły pieniądze, sprzęt RTV oraz biżuteria. Do włamania doszło w sylwestrową noc. Jedna z kamer monitoringu zarejestrowała wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym  zdarzeniem.

Policjanci zwracają się z apelem, do osób które rozpoznają przedstawionego na zdjęciach mężczyznę w kapturze o kontakt z prowadzącym postępowanie podkomisarzem Wojciechem Gruzą pod nr tel. 22 783 99 66 lub z oficerem dyżurnym 25 759 72 00. Informacje można także przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

st. asp. Marcin Zagórski