Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

Wielowarstwowe deski zamiast litego drewna – czy warto w to inwestować?

W nowoczesnych domach staramy się szukać rozwiązań innowacyjnych oraz różniących się od tradycyjnych. Tradycja ustępuje dzisiaj na rzecz nowych materiałów oraz niespotykanych technologii. Dzięki temu uzyskujemy efekty, o jakich jeszcze kilka lat temu nie moglibyśmy nawet marzyć. Drewniana podłoga w kuchni? Dzisiaj jest to jak najbardziej realne.

Podłoga Merbau – nowoczesna i piękna

Coraz częściej w domach stosowane są, jako alternatywa dla litych desek, deski wielowarstwowe. Dzięki zastosowaniu takich technologii podłoga merbau nada jest naturalna i piękna, klasyczna i elegancka, a jednocześnie nadaje się do miejsc często użytkowanych i narażonych na działanie wilgoci, jak kuchnia. Podłoga Merbau bowiem nie pracuje tak jak samo drewno ze względu właśnie na kilka warstw, składających się nie tylko z wierzchniej, zdobnej warstwy wykonanej zwykle z egzotycznego gatunku drzewa, ale również z mocnej, iglastej. Dzięki temu podłoga Merbau nie odkształca się ani nie wybrzusza, gdy ma do czynienia z wilgocią.

Podłoga Merbau – gdzie można ją zamówić?

Najlepszym miejscem do zamawiania podłóg są producenci ze względu na posiadane doświadczenie oraz udzielaną gwarancję. Przy zakupie podłogi należy brać pod uwagę również konieczność jej zamontowania, a to też wymaga odpowiedniej wiedzy fachowej. Także cena w przypadku producenta będzie niższa niż w sklepie.