Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

Wczoraj ok 13:30, na drodze powiatowej z Dłużki do miejscowości Borek Czarniński, doszło do kolejnego w ostatnich dniach tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na łuku drogi, kierująca oplem kobieta straciła panowanie nad pojazdem zjechała na pobocze i „dachowała”. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 26-letni pasażer opla. Funkcjonariusze ponownie apelują o ostrożną jazdę!

Ostatnie dni przynoszą nam tragiczne informacje z dróg powiatu mińskiego. We wtorek informowaliśmy o śmiertelnym wypadku na krajowej „50-tce” w miejscowości Rządza. Wczoraj na drodze powiatowej między Dłużką a Borkiem Czarnińskim doszło do kolejnego tragicznego wypadku.

Ok. 13:30 kierująca oplem 23-letnia kobieta, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze po czym wypadła z tej drogi i „dachowała”. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 26-letni pasażer opla.

W miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza, technik kryminalistyki oraz policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą teraz szczegółowo wyjaśniać okoliczności wypadku.

Jednocześnie kolejny raz zwracamy się z apelem o rozwagę i ostrożność na drodze. Stosujmy się do przepisów ruchu drogowego, a prędkość z jaką się poruszamy zawsze dostosujmy do panujących warunków atmosferycznych. Jeden błąd lub nieuwaga może doprowadzić do nieodwracalnych w skutkach zdarzeń. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

 

st. asp. Marcin Zagórski

 

  • Miejsce wypadku drogowego
    Miejsce wypadku drogowego
  • Miejsce wypadku drogowego
    Miejsce wypadku drogowego
  • Miejsce wypadku drogowego
    Miejsce wypadku drogowego