Mińscy kryminalni zatrzymali 35-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sądy w Mińsku Mazowieckim i Siedlcach. Mężczyzna miał do odbycia karę ponad 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa jakich się dopuścił. 35-latka „namierzyli” i zatrzymali w wynajmowanym mieszkaniu funkcjonariusze z zespołu poszukiwań mińskiego wydziału kryminalnego.

Jakiś czas temu, do mińskiej komendy wpłynęły nakazy doprowadzenia wydane przez sądy w Mińsku Mazowieckim i Siedlcach wobec 35-latka z Mińska Mazowieckiego w celu odbycia kary ponad 2 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna nie stawił się do zakładu karnego i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z zespołu poszukiwań wydziału kryminalnego. Kilkutygodniowe ustalenia i praca operacyjna dała efekt w postaci ustalenia adresu gdzie poszukiwany mężczyzna miał wynajmować mieszkanie.

Policjanci udali się pod wskazany adres gdzie zatrzymali 35-latka. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu. Trafił do komendy, a następnie został umieszczony w policyjnej celi.

35-latek był poszukiwany w celu odbycia kary ponad 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa m. in. posiadania narkotyków, jazdy w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do wyroku sądu czy oszustwo kredytowe. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

 

 

asp. szt. Marcin Zagórski/mw

  • Policjant z poszukiwanym mężczyzną
    Policjant z poszukiwanym mężczyzną