Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

31-letni mieszkaniec gminy Wiązowna usłyszał właśnie zarzut karny jazdy w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został zatrzymany gdy był holowany samochodem renault przez ciągnik. We krwi miał ponad 3 promile alkoholu. Chwilę wcześniej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w transformator. Za jazdę „na podwójnym gazie” 31-latkowi może grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Halinowie otrzymali zgłoszenie dotyczące samochodu, który wjechał w transformator w miejscowości Celinów. Gdy przyjechali na miejsce zauważyli samochód renault holowany przez ciągnik. Uszkodzoną osobówką kierował 31-letni mieszkaniec gminy Wiązowna. Mundurowi zbadali mężczyznę alkomatem. Był nietrzeźwy, we krwi miał ponad 3 promile alkoholu.

Jak ustalili policjanci, chwilę wcześniej stracił on panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny transformator. Następnie poproszony przez niego znajomy holował go do domu.

31-latek usłyszał właśnie zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Sprawa trafi do sądu. Mężczyźnie za ten czyn może grozić do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za uszkodzenie transformatora.

Policjanci apelują o trzeźwość za kierownicą! Jazda „na podwójnym gazie” naraża nas na odpowiedzialność karną oraz konsekwencje finansowe.

 

asp. szt. Marcin Zagórski

  • uszkodzony transformator
    uszkodzony transformator
  • uszkodzony samochód
    uszkodzony samochód