Funkcjonariusze mińskiego wydziału ruchu drogowego, zatrzymali przed kilkoma dniami 39-letniego obywatela Ukrainy, który będąc nietrzeźwym przyjechał samochodem audi do jednego z serwisów opon na terenie mińskiej gminy. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad 2,7 promila alkoholu we krwi. 39-latek trafił do policyjnego aresztu a kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzut karny.

Kilka dni temu mundurowi z „drogówki” zostali wezwani do jednego z serwisów opon na terenie mińskiej gminy. Zgłoszono bowiem, że na teren serwisu wjechał kierujący audi, który jest prawdopodobnie nietrzeźwy. Opony w jego samochodzie były całkowicie zniszczone.

Badanie mężczyzny alkomatem wykazało obecność ponad 2,7 promila alkoholu. 39-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzut karny jazdy w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do zarzucanego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny, zakazowi prowadzenia pojazdów na okres 4 lat oraz obowiązkowi wpłaty pieniędzy na fundusz pomocy postpenitencjarnej.

 

podkom. Marcin Zagórski

  • Uszkodzone opony w samochodzie audi
    Uszkodzone opony w samochodzie audi
  • Uszkodzone opony w samochodzie audi
    Uszkodzone opony w samochodzie audi