17 września nad „Zalewem Karczunek” w Kałuszynie odbędzie się III Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. st. sierż. Marcina Szpyruka oraz II Piknik Bezpieczeństwa. W programie poza widowiskiem sportowym przewidziana jest masa atrakcji, w tym pokaz nowoczesnego sprzętu służb ratunkowych oraz musztry paradnej, rozmowy z policjantami na temat bezpieczeństwa nad wodą, w ruchu drogowym oraz cyberprzestępczości. Na najmłodszych będzie czekała policyjna maskotka „Ryś”. Zapraszamy!

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na otwarty dla wszystkich II Piknik Bezpieczeństwa oraz III Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. st. sierż. Marcina Szpyruka. Wydarzenia współorganizowane wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Dębem Wielkim, odbędą się nad „Zalewem Karczunek” w Kałuszynie.

W programie poza widowiskiem sportowym przewidziana jest masa atrakcji, w tym pokaz nowoczesnego sprzętu Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Policji. W trakcie trwania pikniku mundurowi opowiedzą na temat bezpieczeństwa nad wodą, w ruchu drogowym oraz cyberprzestępczości. Na najmłodszych będzie czekała policyjna maskotka „Ryś”.

Zapraszamy wszystkich 17 września w godzinach od 09:00 do 17:00!

sierż. szt. Elżbieta Zagórska