Niedziela, 10 listopada, obfitowała w sukcesy młodzieży z Klubu Walki Grappler. Młodzi Grapplerzy odnieśli zwycięstwa na najważniejszej imprezie jiu jitsu - XV Mistrzostwach Polski BJJ, które zostały zorganizowane w Katowicach. Na 10 matach pojawiło się prawie 1800 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Świetnie zaprezentowały się nasze zawodniczki Wiktoria Klepacka oraz Julia Paździoch. Pierwsza z nich w kategorii junior młodszy dziewczyny – 61 kg wywalczyła brązowy medal, druga - startująca w kategorii Juniorzy – 60,5 kg, dopiero w finałowej walce uległa bardziej doświadczonej zawodniczce i tym samym uplasowała się na drugim miejscu. W Mistrzostwach w kategorii master +100,5 g udział wziął trener KW Grappler - Marcin Frankiewicz, ostatecznie zdobywając srebrny medal i drugie miejsce na podium. Trzech zawodników = trzy medale, co świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu podopiecznych mińskiego klubu.

Druga reprezentacja KW Grappler (pod opieką Kamila Ambroża) udała się na Mistrzostwa Polski MMA – imprezę od lat organizowaną w Sochaczewie, na której zgromadziło się ponad 400 miłośników tego sportu. Pierwszy z mińskich zawodników Patryk Czapski uległ w walce swojemu przeciwnikowi, choć był naprawdę bliski zwycięstwa. Kolejny - Kuba Piekut, po 2 wygranych walkach stoczył trzecią, w której znokautował swojego rywala, ale ostatecznie został zdyskwalifikowany, zdaniem Klubu niesłusznie, za faul na swoim przeciwniku. W tej sprawie został ogłoszony oficjalny protest, a Kuba zajął 4. lokatę. Trzeci z reprezentantów KW Grappler - Dominik Wocial, w kategorii kadet – 77 kg, stoczył 3 pojedynki w oktagonie, dwa spektakularnie wygrywając przez poddanie i nokaut rywala. Tym samym zdobył 3. miejsce na podium i brązowy medal Mistrzostw Polski.