10 listopada na boiskach wielofunkcyjnych zlokalizowanych na obiekcie przy ul. Wyszyńskiego 56 odbyły się 2. Otwarte Zawody Crossfit. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach – kobiety oraz mężczyźni. Zawodnicy do pokonania mieli tor przeszkód, który składał się z 6 bardzo wymagających aktywności – burpees, wyciskanie żołnierskie, martwy ciąg, brzuszki z piłką lekarską, wskoki na skrzynie oraz rower air bike.

W pierwszej kolejności startowały panie. Wśród 4 zgłoszonych zawodniczek najlepsza okazała się Mariola Olszewska, 2. miejsce zajęła Paulina Majszczyk, a 3. lokata przypadłą Katarzynie Borkowskiej. Na 4. miejscu zawody ukończyła Maria Morelowska. Do rywalizacji mężczyzn zgłosiło się 8 śmiałków. Konkurencje przygotowane przez organizatorów, mimo że wyglądały niepozornie, były naprawdę mordercze. Po około godzinie poznaliśmy zwycięzców w kategorii mężczyzn. Zwyciężył Karol Smutek, który okazał się lepszy od Daniela Farbisia (2. miejsce) oraz Rafała Kryńskiego, który zawody ukończył na 3. stopniu podium. Zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, nagrodami rzeczowymi oraz pucharami. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom oraz współorganizatorom z Exofitness.