5 polecanych prawników od upadłości konsumenckiej z Warszawy i okolic

Jednym ze sposobów na redukcję lub umorzenie długów jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. W tym celu trzeba złożyć wniosek do sądu upadłościowego. Pomóc w tym może nam prawnik, który specjalizuje się w sprawach upadłościowych.

Polecani prawnicy od upadłości konsumenckiej z Warszawy i okolic

Prawnicy, którzy specjalizują się w upadłości konsumenckiej, nie tylko pomogą nam złożyć wniosek do sądu, ale również doradzą nam, czy mamy szanse na pozytywne jego rozpatrzenie. Będą nam także towarzyszyć w postępowaniu upadłościowym. Poniżej przedstawiamy listę polecanych prawników od upadłości konsumenckiej z Warszawy i okolic.

1. Prawnik od upadłości konsumenckiej Michał Hajduk

Specjalista od upadłości konsumenckiej Michał Hajduk to prawnik z Warszawy, który od kilku lat pomaga skutecznie przejść swoim klientom przez postępowanie upadłościowe. Dodatkowo oferuje bezpłatną analizę sytuacji prawno-finansowej dłużnika.Do usług adwokata Michała Hajduka zalicza się m.in.: sporządzanie wniosków o upadłość konsumencką, negocjacje z wierzycielami oraz reprezentowanie dłużników przed sądami upadłościowymi.

2. Prawnik od upadłości konsumenckiej Justyna Pielasa

Justyna Pielasa jest adwokatem z dużym doświadczeniem w prowadzeniu spraw związanych z upadłością konsumencką. Prawnik oferuje zarówno porady prawne, jak i reprezentowanie klientów w postępowaniach upadłościowych. Obszar działania kancelarii prawnej obejmuje Mińsk Mazowiecki i okolice, a także Siedlce, Warszawę, Węgrów, Józefów, Otwock, Wołomin oraz Garwolin.

3. Zimmerman Sierakowski i Partnerzy od upadłości konsumenckiej

Prawnicy z tej kancelarii prawnej pomagają swoim klientom na każdym etapie postępowania upadłościowego: od złożenia wniosku o upadłość konsumencką, poprzez prezentowanie dłużników na rozprawach i posiedzeniach, aż do jak najszybszego zakończenia sprawy upadłościowej. Dodatkowo prawnicy z kancelarii doradzają klientom skuteczne rozwiązania w kwestii restrukturyzacji długów.

4. Kancelaria Adwokacka Mateusz Gawlas z Warszawy

Mateusz Gawlas oferuje kompleksową obsługę klientów, którzy myślą o upadłości konsumenckiej w Warszawie i okolicach. Oprócz reprezentowania klientów i doradzania im na każdym etapie postępowania upadłościowego zajmuje się również przygotowywaniem pism procesowych oraz ochroną praw dłużnika. Kancelaria oferuje usługi na terenie Warszawy oraz jej okolic.

5. Katarzyna Tryniszewska – pomoc prawna przy wnioskowaniu o upadłość konsumencką

Katarzyna Tryniszewska jest prawnikiem, który prowadzi sprawy o ogłoszenie upadłości konsumenckiej przed sądem upadłościowym. Zakres pomocy prawnej obejmuje również doradzenie klientom, czy w ogóle istnieje zasadność składania wniosku do sądu, ponieważ nie w każdej sytuacji jest to możliwe. Ważnym aspektem działalności tej kancelarii prawnej jest także pomoc klientom w uzyskaniu przez nich jak najbardziej korzystnego rozwiązania w kwestii umorzenia części albo całości długów oraz dążenie do jak najszybszego zakończenia postępowania upadłościowego przed sądem.