20 października 2022r. o godzinie 13:00 zapraszamy mieszkańców miasta Mińsk Mazowiecki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ul. Warszawska 84 w Mińsku Mazowieckim. Komendant Powiatowy Policji zaprasza na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa i porządku publicznego.

20 października 2022 roku o godzinie 13.00  zaplanowano spotkanie z mieszkańcami miasta Mińsk Mazowiecki. Debata odbędzie się w ZUS Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 84 w sali konferencyjnej. Komendant Powiatowy Policji  w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej.

Celem spotkania jest poznanie potrzeb  i oczekiwań mieszkańców   w  zakresie bezpieczeństwa  i porządku publicznego. Tematem spotkania będą między innymi problemy społeczeństwa zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji ,, Moja Komenda’’, uczulenie mieszkańców na problematykę oszustw internetowych oraz bezpieczeństwo w zakresie ruchu drogowego. 


sierż. szt. Elżbieta Zagórska