Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim złożył życzenia pracownikom cywilnym mińskiej komendy oraz podległych komisariatów z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającej 11 listopada. Podczas uroczystości Panie i Panowie otrzymali podziękowanie za wykonywanie tak ważnej pracy, bez której policja nie mogła by funkcjonować.

W dniu 10 listopada w mińskiej komendzie odbyła się mała uroczystość. A wszystko z okazji Dnia Służby Cywilnej, której miejsce jest zarezerwowane w kalendarzu 11-go listopada. W spotkaniu wzięli udział pracownicy cywilni, pracujący na co dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim oraz podległych komisariatach. Podczas uroczystości życzenia pracownikom złożył Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim, inspektor Sławomir Rogowski oraz I Zastępca młodszy inspektor Sebastian Ciastoń. Komendanci podczas słów skierowanych do zebranych pracowników podkreślili, jak ważna dla policji jest praca którą wykonują. Podziękowali również za codzienne zaangażowanie i sumienność. Z okazji święta Służby Cywilnej w imieniu własnym, kierownictwa, wszystkich policjantek i policjantów złożyli serdeczne życzenia, wielu sukcesów zawodowych. Komendanci życzyli również, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i uznania dla każdego z zebranych.

Wraz z podziękowaniami za profesjonalnie wykonywaną pracę, życzyli realizacji planów i zamierzeń, dobrego zdrowia, optymizmu a przede wszystkim zwyczajnej, codziennej radości.   

sierż. szt. Elżbieta Zagórska