Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

„POLACY W DAWNEJ PRACY” – KONKURS FOTOGRAFICZNY

3 września ruszyła kolejna edycja konkursu dla osób 50+, tym razem pod nazwą „Polacy w dawnej pracy”. Organizatorem konkursu jest portal pracy Aplikuj.pl. Zależy nam na tym, by pokazać młodym ludziom jak pracowało się za dawnych lat. Aby wystartować w konkursie należy przesłać do naszej redakcji fotografie przedstawiające dawne stanowisko pracy. Proste, prawda?

Możesz wziąć udział w zabawie, jeśli masz minimum 50 lat, mieszkasz w województwie mazowieckim lub podlaskim oraz możesz się z nami podzielić fotografiami związanymi z tematem konkursu. Przyłącz się do zabawy i pochwal się czym zajmowałeś się kilkadziesiąt lat temu.

Zdjęcia należy wysłać przez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Można dołączyć do zabawy samodzielnie, ale również z pomocą bliskich osób. Czas na przesłanie zdjęć mija 30.11.2021 r. Po tym terminie przepadnie szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród jakimi są telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki.

Więcej szczegółów konkursu w linku poniżej:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy