Policjanci mińskiej komendy zatrzymali 33-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego podejrzanego o kradzież elementów metalowych z jednej z firm transportowych z terenu powiatu mińskiego i paliwa. Mężczyzna był ponadto poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Po przedstawieniu zarzutów 33-latek trafił do zakładu karnego.

Kilka dni temu mińscy kryminalni w ramach realizacji własnych ustaleń, zatrzymali 33-letniego mężczyznę, mieszkańca Mińska Mazowieckiego. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież elementów metalowych w tym desek aluminiowych, felg od samochodu ciężarowego i paliwa.

Jak ustalili policjanci, 33-latek sprzedał skradzione przedmioty w jednym z punktów skupu złomu. Zostały już one zabezpieczone na wypadek dalszych czynności. Przedmioty pochodziły z jednej z firm transportowych powiatu mińskiego.

Ponadto jak się okazało zatrzymany mężczyzna był poszukiwany przez miński sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności w liczbie niemal 100 dni za popełnione wcześniej inne przestępstwa.

Zebrany materiał dowodowy dał podstawy, aby przedstawić zatrzymanemu 33-latkowi zarzut kradzieży. Mężczyzna usłyszał również zarzut uchylania się od płacenia alimentów, gdyż i taka sprawa była wobec niego prowadzona.

Po wykonanych czynnościach podejrzany trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną wcześniej karę.

 

asp. szt. Marcin Zagórski/is

  • Policjant z zatrzymanym 33-latkiem
    Policjant z zatrzymanym 33-latkiem