Zestaw mebli ogrodowych do przydomowej jadalni

Biesiadowanie blisko natury to świetny sposób na urozmaicenie posiłków latem. Śniadania na tarasie czy popołudniowy grill dla znajomych to świetna okazja do tego, aby spędzić czas w gronie najbliższych. Aby wykreować letnią jadalnię przy domu konieczny będzie odpowiedni zestaw mebli ogrodowych.

Stół i wygodne krzesła – zestaw mebli ogrodowych na taras

Stworzenie praktycznej strefy wypoczynkowej przy domu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy nieco miejsca, obszerny stół, komfortowe krzesła i odpowiednie dodatki. Warto również przemyśleć temat zadaszenia tarasu lub też osłony przed słońcem w formie parasola ogrodowego. W ten sposób miejsce wypoczynkowe chronione będzie przed silnym słońcem, a użytkownicy będą odpoczywać w cieniu.

Nowoczesny taras – zestaw mebli ogrodowych technorattanowych

Jedną z najchętniej wybieranych propozycji na taras jest stół i krzesła technorattanowe. Ciekawym rozwiązaniem jest komplet Rapallo, w którego skład wchodzi obszerny stół oraz sześć praktycznych krzeseł. Ten zestaw mebli ogrodowych to propozycja marki Gardenspace, lidera na polskim rynku w kwestii funkcjonalnych mebli ogrodowych oraz dodatków. Komplet Rapallo oparto na stabilnych, aluminiowych stelażach – niska waga konstrukcji sprawia, że przenoszenie krzeseł z miejsca na miejsce nie będzie problemem. Okrycie mebli tworzy syntetyczna plecionka technorattanowa – nieporowata struktura tego tworzywa nie wchłania kurzu, więc czyszczenie takich powierzchni nie jest kłopotem. Krzesła warto uzupełnić poduszkami siedziskowymi, w których wnętrzu znajduje się miękka pianka tapicerska

Zestaw mebli ogrodowych z oryginalnymi krzesłami

Jak w prosty sposób wyróżnić taras? Kluczem okażą się nietuzinkowe meble! Niebanalną propozycją na zaprojektowanie przydomowej jadalni są lekkie krzesła, których siedziska i oparcia wykonano z trwałej liny polipropylenowej. Krzesła takie świetnie wpisują się w najnowsze trendy, a dodatkowo wspierają wygodę użytkowników poprzez umożliwienie wentylacji skóry w upalne dni. Krzesła takie warto zestawić z okrągłym stolikiem, w którym blat wykonano z naturalnego drewna eukaliptusowego. Taki zestaw mebli ogrodowych z pewnością przyciągnie wzrok!

Zestaw mebli ogrodowych uzupełniony o unikalne dodatki!

Przestrzeń do podawania posiłków powinno się odpowiednio osłonić przed słońcem. Pomoże w tym metalowa pergola lub też praktyczny parasol ogrodowy. Pergole dodatkowo uzupełnić można poprzez boczne rolety, które pozwolą na poczucie większej prywatności oraz ochronę przed wiatrem.