Zabiegi na cellulit - skuteczne w walce z cellulitem

Zabiegi na cellulit to bardzo dobry wybór dla kobiety, która boryka się z pomarańczową skórką na udach, łydkach, pośladkach czy brzuchu. Z pewnością skóra ze zmianami tego typu może być przyczyną złego samopoczucia. Na szczęście możemy wybrać kosmetyczne zabiegi antycellulitowe. Dlaczego te zabiegi są tak cenione na rynku?

Zabiegi na cellulit - skuteczne rozwiązanie

Zabiegi antycellulitowe niejedno mają imię. Do wyboru mamy przykładowo mezoterapię, kriolipolizę, zabiegi z głowicą zasysającą lub falą radiową. Przyjrzyjmy się po kolei każdej opcji, tak aby bliżej poznać zabiegi na cellulit.

Jaki zabieg na cellulit wybrać?

  • Przykładem może być mezoterapia. W tym wypadku kosmetolog dostarcza do naszej skóry substancje odżywcze z użyciem specjalnego urządzenia.
  • Kriolipoliza wiąże się z chłodzeniem miejsc ciała z pomarańczową skórką. Atutem jest dodatkowo zmniejszenie tkanki tłuszczowej.
  • Z kolei głowice zasysające stawiają na unikalne rolki, działające pod ciśnieniem. Są one przykładane do skóry i zmniejszają cellulit.
  • Ostatnią opcją jest fala radiowa, wpływająca na zagęszczenie włókien kolagenu i elastyny. Nasza skóra od tej pory jest gładka i pięknie się prezentuje.
  • Więcej o zabiegach: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/

Zabiegi na cellulit można wykonać w naszej placówce, proponujemy szereg rozwiązań, który dopasować można do potrzeb skóry klientów” - mówi kosmetolog Natalia Cholak z Clinica Cosmetologica

Zabiegi na cellulit - wskazania i przeciwwskazania

Najlepsze zabiegi na cellulit są omawiane ze specjalistą podczas darmowej konsultacji. Pamiętajmy o tym, że skuteczne zabiegi na cellulit mają liczne wskazania i kilka przeciwwskazań. Oczywiście wskazaniem jest w tej sytuacji występowanie cellulitu na ciele. Co do przeciwwskazań, należy zrezygnować z zabiegu wtedy, gdy jesteśmy w ciąży, mamy kłopoty z krzepliwością krwi, chorujemy na nowotwór lub mamy skłonności do powstawania siniaków.

Zabiegi antycellulitowe nie wymagają od nas szczególnych przygotowań. Najważniejsze jest to, aby nie opalać się na kilka tygodni przed zabiegiem. Kobiety doceniają fakt, że zabiegi na cellulit nie są bolesne. Ich przebieg związany jest z wybraną metodą.

Zabiegi na cellulit szybko dają pożądane efekty. Nie tylko zauważymy wygładzenie, lecz także:

  • odżywienie,
  • odmłodzenie,
  • dotlenienie skóry.

W wielu przypadkach niezbędna jest seria zabiegów. Warto omówić tę kwestię ze specjalistą.

Jak zadbamy o naszą skórę po zabiegu? Koniecznie zastosujmy naturalne kosmetyki, które delikatnie będą nawilżać naszą cerę.

Zabiegi na cellulit – gdzie wykonać?

Zabiegi na cellulit wykonamy w Clinica Cosmetologica. Kosmetolodzy z tej placówki posiadają wiedzę i doświadczenie, co przekłada się na precyzję pracy. Placówka bez przerwy zaskakuje nas nowymi propozycjami zabiegów i sprzętów, przy czym możemy liczyć na miłą atmosferę i profesjonalizm.

Zabiegi na cellulit nie bez powodu są tak popularne wśród kobiet. Jeśli chcemy postawić na profesjonalne i sprawdzone zabiegi na cellulit, warto mieć na uwadze ofertę Clinica Cosmetologica.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607