Wczoraj na terenie placu przy Kościele Garnizonowym w Mińsku Mazowieckim, odbył się Parafialny Festyn Rodzinny „Michałki”. Uczestniczyli w nim policjanci z Komendy Powiatowej w Mińsku Mazowieckim, którzy opowiadali uczestnikom o bezpieczeństwie podczas wakacji. Mundurowym towarzyszył znany już starszy posterunkowy „Ryś”, który podczas festynu stał się atrakcją dla dzieci.

3 czerwca przy Kościele Garnizonowym miała miejsce kolejna edycja Parafialnego Festynu Rodzinnego „Michałki”. Była to impreza, mająca na celu zachęcić całe rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, w duchu sportowej rywalizacji.

W spotkaniu uczestniczyli także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim. Mundurowi zaprezentowali zawód policjanta, wraz z jego wyposażeniem. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, policjanci opowiadali o bezpieczeństwie, szczególnie w miejscu wypoczynku oraz ruchu drogowym.

Poza niezliczonymi atrakcjami na miejscu, mnóstwo radości wywołała wizyta starszego posterunkowego „Rysia”- policyjnej maskotki, którą uwielbiają najmłodsi. Dzieci chętnie pozowały z pluszowym policjantem do zdjęć i przybijały piątki.

Całe wydarzenie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze, pełnej uśmiechu na twarzach.   

sierż. szt. Elżbieta Zagórska