MBP zaprasza na spotkanie
Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie literackie, które odbędzie się już 28 czerwca! O godzinie 17:30 w piątkowe popołudnie, miłośnicy literatury mrocznej będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu „Wokół mrocznych książek”. To doskonała okazja, by zanurzyć się w fascynującym świecie książek i poznać ich twórców.
  1. Prezentacja nowego Wydawnictwa Mrocznego
  2. Wykład założyciela Wydawnictwa HM
  3. Dyskusja z udziałem pisarzy, wydawców, bibliotekarzy i blogerów
  4. Premiera powieści „Pomrok” Daniela Rosołka i „Czernie” Artura Pomiernego

Wydarzenie to będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej, a jego uczestnicy mogą liczyć na bogaty program. Na początek zaplanowano prezentację nowego Wydawnictwa Mrocznego, które z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników literatury grozy.

Następnie, założyciel Wydawnictwa HM wygłosi wykład, który przybliży historię i filozofię wydawnictwa. To niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania książek z tego gatunku.

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie dyskusja pomiędzy pisarzami, wydawcami, bibliotekarzami i blogerami. Tematyka rozmów obejmie zarówno twórczość literacką, jak i wyzwania związane z promocją książek w dzisiejszych czasach.

Nie zabraknie również premier nowych powieści. Daniel Rosołek zaprezentuje swoją książkę „Pomrok”, a Artur Pomierny przedstawi „Czernie”. To doskonała okazja, by spotkać autorów i zdobyć ich autografy.

Na zakończenie wieczoru, Fundacja Czas Sztuki przygotowała koncert „Od Narodzin do Nieśmiertelności”, który dopełni atmosferę spotkania.

Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupienia książek, co z pewnością ucieszy wszystkich bibliofilów. Zachęcamy do przybycia i uczestnictwa w tym wyjątkowym literackim święcie!


Według informacji z: MBP