MDK: Eric Hansson zagra rockowy blues w naszym mieście
Eric Hansson, znany skandynawski gitarzysta, zaprezentuje swoje niezwykłe umiejętności przed lokalną publicznością. Jego koncert to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świecie rockowego bluesa i doświadczyć pasji, jaką artysta wkłada w każdy dźwięk.

Eric Hansson: Weteran szwedzkiego bluesa na lokalnej scenie

Eric Hansson, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów w Skandynawii, zawita do naszego miasta, by podzielić się swoją miłością do muzyki. Hansson, który zasłynął jako weteran szwedzkiego bluesa, znany jest z tego, że potrafi przekształcić każdą scenę w prawdziwe widowisko muzyczne. Jego występy to mieszanka rockowego bluesa, która zachwyca zarówno w kameralnych klubach, jak i na dużych festiwalach.

Skład zespołu: Muzyczne trio pełne pasji

Podczas tego wyjątkowego koncertu Ericowi Hanssonowi towarzyszyć będą dwaj utalentowani muzycy: Łukasz Gorczyca na basie oraz Bogdan Tchórzewski na perkusji. Razem tworzą trio, które swoim brzmieniem wykracza daleko poza standardy typowego bluesowego zespołu. Każdy z członków wnosi do grupy swoje bogate doświadczenie i unikalny styl, co sprawia, że ich występy są niezapomniane.

Detale wydarzenia: Gdzie i kiedy?

Koncert odbędzie się o godzinie 19:00, a wstęp na wydarzenie jest wolny. To doskonała okazja, by posłuchać na żywo jednego z najbardziej cenionych gitarzystów bluesowych w Europie bez konieczności wydawania pieniędzy na bilety. Warto jednak pamiętać, że w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, koncert zostanie przeniesiony do sali kameralnej MDK, znajdującej się na pierwszym piętrze.

Nie przegap tej okazji!

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki bluesowej, nie możesz przegapić tego wydarzenia. Eric Hansson i jego zespół gwarantują niezapomniane wrażenia i muzyczną podróż, która z pewnością zostanie na długo w pamięci każdego uczestnika. Przyjdź i doświadcz magii rockowego bluesa na żywo!


Na podst. MDK