Zmiana godzin pracy MBP w wakacje: lipiec i sierpień
Informujemy mieszkańców, że w okresie wakacyjnym Miejska Biblioteka Publiczna (MBP) zmienia swoje godziny pracy. Przygotowaliśmy szczegółowy harmonogram, aby łatwiej było Wam zaplanować wizyty w bibliotece. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Nowe godziny otwarcia wypożyczalni i czytelni MBP w lipcu i sierpniu

W okresie wakacyjnym Miejska Biblioteka Publiczna dostosowuje swoje godziny pracy, aby lepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców. Od poniedziałku do czwartku, wypożyczalnia i czytelnia będą otwarte od godziny 8:00 do 18:00. W piątki, godziny otwarcia są nieco inne – biblioteka rozpocznie pracę o godzinie 10:00 i będzie czynna do 18:00. W soboty, możecie odwiedzać bibliotekę między 8:00 a 14:00.

Godziny otwarcia Oddziału dla Dzieci podczas wakacji

Oddział dla Dzieci również zmienia swoje godziny otwarcia na czas wakacji. Od poniedziałku do piątku, najmłodsi czytelnicy mogą korzystać z biblioteki od godziny 10:00 do 18:00. W soboty, podobnie jak w przypadku głównej wypożyczalni, Oddział dla Dzieci będzie otwarty od 8:00 do 14:00. To doskonała okazja, aby dzieci mogły spędzić wakacyjne dni z książką w ręku.

Godziny pracy filii bibliotecznej nr 2 w okresie letnim

Filia biblioteczna nr 2 również dostosowała swoje godziny otwarcia na czas wakacji. We wtorki i środy, filia będzie dostępna dla czytelników od godziny 10:00 do 18:00. W czwartki i piątki, godziny otwarcia są nieco krótsze – od 12:00 do 18:00. W soboty, filia będzie otwarta od 8:00 do 14:00. Zachęcamy mieszkańców do korzystania z usług filii, która oferuje szeroki wybór literatury i przyjazne warunki do czytania.

Zmiany w godzinach otwarcia MBP i jej filii mają na celu lepsze dostosowanie się do potrzeb mieszkańców podczas wakacji. Mamy nadzieję, że te zmiany pozwolą Wam łatwiej zaplanować wizyty w bibliotece i cieszyć się czasem spędzonym z książkami. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin!


Źródło: MBP