Piwnica pod Baranami wystąpi podczas festiwalu w Mińsku — poezja, muzyka i satyra na żywo

W sercu Mińska Mazowieckiego publiczność będzie miała okazję spotkać jedną z legend polskiej estrady. Piwnica pod Baranami obiecuje wieczór pełen poezji, muzycznych przebojów i inteligentnego humoru, który zmiesza wzruszenie z ciętym dowcipem.
- Mińsk Mazowiecki zaprasza na wieczór z pamięcią i humorem
- Muzyczne i satyryczne oblicze Piwnicy pod Baranami
Mińsk Mazowiecki zaprasza na wieczór z pamięcią i humorem
Podczas 16. Festiwalu Piotra Skrzyneckiego scena Mińska Mazowieckiego wypełni się repertuarem znanym z dorobku Piwnicy, ale nie zabraknie też nowych interpretacji. W organizację wydarzenia zaangażowany jest MDK Mińsk Mazowiecki, a przedsięwzięcie odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Marcina Jakubowskiego i Miasta Mińsk Mazowiecki. Start zaplanowano na godz. 19:00, a wejściówki kosztują 40 zł.
Wieczór ma charakter kameralny, choć tematy poruszane na scenie sięgają szerokiej palety — od liryki po satyrę. Dla mieszkańców to okazja, by usłyszeć utwory, które wejdą w pamięć nie tylko dzięki melodii, ale też szlachetnej ironii.
Muzyczne i satyryczne oblicze Piwnicy pod Baranami
Artyści Piwnicy pod Baranami zapowiadają program łączący poezję i piosenkę kabaretową — materiały stare i nowe podane z charakterystycznym „piwnicznym” nastrojem. W praktyce można spodziewać się zarówno wzruszających wykonań, jak i błyskotliwych komentarzy do rzeczywistości, które od lat przyciągają różne pokolenia widzów.
Wydarzenie wspierają partnerzy: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Piwnica Pod Baranami, PWiK Mińsk Mazowiecki, PEC Mińsk Mazowiecki, Galeria Emma, Kozak Druk oraz CartPoland. Dla tych, którzy cenią wieczory z żywą muzyką i inteligentnym tekstem, to propozycja trudna do odrzucenia.
na podstawie: MDK.
Autor: krystian