Pomysł, ekologia i estetyka. W Mińsku Mazowieckim wybiorą najpiękniejszy ogród i balkon

Mieszkańcy Mińska Mazowieckiego po raz drugi mogą zgłosić swoje ogrody i balkony do miejskiego konkursu. Oceniane będą nie tylko wygląd i pomysłowość, lecz także ekologiczne podejście do aranżacji. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze przez kilka tygodni, a wyniki zostaną ogłoszone podczas miejskiego Zielonego ekopikniku.
- Trzy konkursowe kategorie i jedno zgłoszenie ze zdjęciami
- Wyniki podczas Zielonego ekopikniku przy Sportowej
Trzy konkursowe kategorie i jedno zgłoszenie ze zdjęciami
Konkurs obejmuje trzy kategorie, jednak w udostępnionej informacji nie wyszczególniono ich nazw. Organizatorzy czekają na formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcia prezentujące ogród albo balkon.
Na przesłanie zgłoszenia jest czas do 10 września. O wyborze najładniejszych aranżacji zdecydują między innymi:
- pomysłowość,
- ekologia,
- estetyka.
Dla uczestników oznacza to, że sama liczba roślin nie będzie jedynym atutem. Liczyć ma się także sposób zagospodarowania przestrzeni i rozwiązania przyjazne środowisku.
Wyniki podczas Zielonego ekopikniku przy Sportowej
Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano podczas miejskiego Zielonego ekopikniku. Wydarzenie odbędzie się 20 września na terenie MOSiR przy ul. Sportowej.
Inicjatorką konkursu jest radna Anita Woroncow. Za merytoryczną organizację odpowiada ZGK w Mińsku Mazowieckim, a patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął burmistrz Marcin Jakubowski. Osoby zainteresowane udziałem powinny pamiętać, że do zgłoszenia potrzebne są zarówno formularz, jak i fotografie.
na podstawie: Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki.
![]()
Ostatnie Artykuły

Pomysł, ekologia i estetyka. W Mińsku Mazowieckim wybiorą najpiękniejszy ogród i balkon

Po kolizji uciekł do budynku. 51-latka odnalazł policyjny pies

Dziewięciu nowych policjantów w Mińsku Mazowieckim. Zaczynają szkolenie

Planszówki wracają do Mińska - biblioteka zaprasza młodzież do gry

LIBELID w Mińsku Mazowieckim - miłość po jidysz zabrzmi na tarasie MDK.

Kinoteka Retro Brzdąc znów zaprasza na filmowy poranek

Mińsk Mazowiecki rusza w drogę z książką, strażakami i zabytkowymi autami

Nieśli pomoc pod ostrzałem. Medycy Powstania Warszawskiego pozostali po stronie życia

Godzina „W” przypomni o bohaterach Powstania Warszawskiego
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): Mazovia Mińsk Mazowiecki – Jagiellonia Białystok II 2:3](/images/mecz/thumbnails/mazovia-minsk-mazowiecki-jagiellonia-bialystok-ii-31072026-23.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): Mazovia Mińsk Mazowiecki – Jagiellonia Białystok II 2:3

Syreny zabrzmią w gminie. To będzie hołd dla Powstańców Warszawskich

Dwa dni pamięci o Powstaniu Warszawskim. Będą kwiaty i wspólne śpiewanie

Montaż klimatyzacji na własną rękę? To może skończyć się wysoką karą

Co powiedzieć na rozmowie o pracę? PUP pokaże, jak mówić o sobie
Przydatne dane teleadresowe
- Ośrodek Kompleksowej Rehabilitacji im. dr. Teodora Dunina w Rudce - kontakt, rejestracja, pobyty i rehabilitacja
- Nadzór Wodny w Mińsku Mazowieckim - kontakt, pozwolenia wodnoprawne, zgłoszenia awarii
- Przychodnia w Dobrem - kontakt, poradnie, badania i rejestracja
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrem - kontakt, godziny, świadczenia
- Urząd Stanu Cywilnego w Sulejówku - kontakt, sprawy, dokumenty
- Gminne Centrum Kultury w Okuniewie - kontakt, kino i zajęcia
