Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mińsk Mazowiecki

Policjanci zespołu wywiadowczego zatrzymali 36-letniego mężczyznę, u którego w portfelu znaleźli amfetaminę. W wyniku sprawdzenia pojazdu, w którym przebywał 36-latek wywiadowcy zabezpieczyli jeszcze kolejną torebkę tego narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Przyznał się do posiadania amfetaminy i dobrowolnie poddał się karze.

Przed dwoma dniami, policyjni wywiadowcy patrolując miejscowość Stojadła, w pewnym momencie zauważyli stojącą na jednej z ulic skodę, a w niej siedzących dwóch mężczyzn. Podczas obserwacji pojazdu, funkcjonariusze nabrali podejrzeń co do tych osób o posiadanie rzeczy zabronionych przez prawo.

Policjanci podjęli interwencję i przeprowadzili kontrolę kierowcy i pasażera. W portfelu 36-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego policjanci znaleźli torebkę z zawartością białego proszku. W wyniku dalszej dokładnej kontroli skody, w schowku znaleziono drugą torebkę, również z zawartością proszku koloru białego. Substancje te zabezpieczono do dalszego badania.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komendy. Funkcjonariusze przeprowadzili badanie zabezpieczonego białego proszku narkotestem. Okazało się, że jest to amfetamina, z której można by przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyku.

36-latek, usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. Przyznał się do tego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny i pokrycia kosztów postępowania.

st. asp. Marcin Zagórski/ea