W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Komendanci życzyli Paniom dużo zdrowia i pogody ducha. W tym dniu zostały rozdane piękne tulipany. Nie przypadkowo to święto w komendzie odbyło się dzień później. W dniu wczorajszym policjantki i pracownice policji uczestniczyły w koncercie zespołu „Mazowsze”, zorganizowanym właśnie z okazji Dnia Kobiet.

W dniu dzisiejszym policjantki oraz pracownice Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim zostały mile zaskoczone. Z okazji ich święta zorganizowano małą uroczystość, podczas której Komendant Powiatowy Policji inspektor Sławomir Rogowski w imieniu własnym oraz zastępców, złożył paniom życzenia z okazji wczorajszego Dnia Kobiet. Pięknym akcentem tego spotkania było wręczenie paniom kwiatów, które wywołały uśmiechy na twarzach. Panowie życzyli kobietom dużo zdrowia i pogody ducha.

Nie bez przyczyny uroczysty Dzień Kobiet, którego data kalendarzowa to 8 marca, w mińskiej komendzie został uczczony dzień później. Otóż wczoraj z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, w sali widowiskowej w Otrębusach odbył się specjalny koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze". Spektakl taneczno-muzyczny dedykowany był kobietom z całego stołecznego garnizonu. Uczestniczyły w nim także policjantki i pracownie mińskiej komendy oraz podległych komisariatów.

Oba dni były pełne wrażeń dla pań z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Dzisiejsze spotkanie w komendzie, było także okazją do wprowadzenia i przedstawienia nowego kapelana Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim. Funkcję tę objął proboszcz parafii p.w. św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim ks. prał. kan. płk Adam Prus.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska