Wczoraj na skrzynkę e-mail, oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęły podziękowania. Zgłaszający dziękuję za profesjonalne działania policjantów z Komisariatu Policji w Stanisławowie, które doprowadziły do odnalezienia skradzionej z terenu Warszawy przyczepki, wraz z elektronarzędziami.

Miłym akcentem wczorajszego dnia, były podziękowania dla policjantów ze Stanisławowa. Mowa o podkomisarzu Mariuszu Pogorzelskim i aspirancie sztabowym Przemysławie Górskim. Funkcjonariusze w minionym tygodniu wykonali mnóstwo pracy, w tym operacyjnej aby odnaleźć i odzyskać skradzioną kilka dni wcześniej z terenu Warszawy przyczepkę samochodową wraz z głośnikami i spawarką. Przedmioty szczęśliwie wróciły do właściciela. 

Po całej sprawie, wdzięczny właściciel przyczepki skierował do policjantów kilka słów uznania. Każdy policjant wie, co do niego należy i zawsze wykonuje swoje obowiązki z bezinteresownym zaangażowaniem. Jednak miło jest usłyszeć słowa uznania, po wykonanej służbie, za które dziękujemy. Państwa opinia wyrażająca zadowolenie z naszej służby jest niezwykle budująca i jest dowodem na to, że to, co robimy, jest słuszne i potrzebne. „Pomagamy i chronimy”, cieszymy się, że w tej sprawie również mogliśmy pomóc.

Artykuł o prowadzonych działaniach, po których policjanci otrzymali podziękowania, znajduje się już na stronie Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim w zakładce aktualności. https://minsk.policja.gov.pl/pmm/aktualnosci/118297,Ukradl-przyczepke-aby-przewozic-kradzione-skutery-Przy-zatrzymaniu-okazal-sie-po.html

 sierż. szt. Elżbieta Zagórska