Zabawki ze świata Minecraft - jakie spodobają się dziecku najbardziej?

Minecraft stanowi popularną i tak naprawdę już kultową grę, która daje dziecku możliwość doskonalenia swoich umiejętności konstruktorskich. W Minecraft gracz skupia się na przetrwaniu, kreując świat, który go otacza na bardzo wiele sposobów. Budując i niszcząc, a także zbierając i tworząc wszystko, co może okazać się potrzebne.

W grze ogromny nacisk postawiony jest na kreatywność, tymczasem grafika, jaka została zastosowana, jest jedną z najprostszych, jakie są możliwe do wykreowania. Otwarty świat stwarza graczom ogromne pole manewru. Zapewne więc także z tego względu w Minecraft grają zarówno dzieci młodsze, jak i starsze, chłopcy, jak i dziewczynki. Dla fanów gry Minecraft stworzonych zostało także wiele zabawek, które nawiązują do gry. Na jakie warto zwrócić uwagę?

Klocki- zestawy z wieloma różnymi scenariuszami

Ze względu na fakt, że Minecraft w dużej mierze opiera się na tworzeniu i konstruowaniu, młodzi wielbiciele tej gry na pewno polubią także specjalne zestawy klocków, które wyglądają identycznie jak te, które służą do budowania w samej grze. W ramach zestawów prezentowane są oryginalne, kultowe postacie z gry, co sprawia, że można przenieść wycinek świata wirtualnego do świata rzeczywistego.

Zestawy tematyczne są przygotowywane zarówno z myślą o chłopcach, jak i dostępne są takie, które przypadną do gustu dziewczynkom. Ciekawe scenariusze gry i rozległe budowle to rozrywka na wiele długich godzin zabawy. Wśród ciekawych zestawów można znaleźć klocki z siedliskiem lisów, górską lawinę, pasiekę, opuszczoną kopalnię, dom czy zniszczony portal. Ciekawe scenariusze pozwalają dziecku przenieść się w niezwykły, wykreowany świat Minecraft – taki jak w grze. Rozbudzają kreatywność oraz pobudzają wyobraźnię.

A co z innymi gadżetami dla pasjonatów gry Minecraft?

Szeroki wybór zabawek Minecraft to także wszystko, co swoją grafiką nawiązuje do tego, co znane dzieciom z gry. Takich gadżetów można w praktyce znaleźć bardzo wiele, a może to być:

  • Trójwymiarowa układanka w formie puzzli z motywami z gry.
  • Gry karciane wzbogacone o oryginalne zrzuty ekranów z gry Minecraft.
  • Pluszaki oraz skarbonki, które zostały stworzone w takim samym stylu graficznym, co świat Minecraft.
  • Figurki wykonywane z metalu lub też z tworzyw sztucznych, które wiernie oddają oryginalne postacie, jakie znajdziemy w grze.