Wyprzedaż garażowa w MDK Mińsk Mazowiecki - pozbądź się zbędnych rzeczy!
Poszukujesz sposobu na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, a jednocześnie chcesz spędzić czas w miłym towarzystwie? Wybierz się na wyprzedaż garażową organizowaną przez MDK Mińsk Mazowiecki! To doskonała okazja, by dać drugie życie swoim przedmiotom.
  1. Wyprzedaż garażowa bez konieczności zapisów.
  2. Wystawcy nie muszą wnosić opłat.
  3. Wstęp wolny dla kupujących.
  4. Impreza odbędzie się w godzinach 9:00-14:00.

Masz zbyt wiele rzeczy, które już nie mieszczą się w Twoim domu? Przyjdź na wyprzedaż garażową w MDK Mińsk Mazowiecki i znajdź dla nich nowych właścicieli. Wystaw swoje ubrania, książki, zabawki, winyle i inne bibeloty. Pamiętaj, że każdy przedmiot może znaleźć nowego właściciela, który go doceni.

Organizatorzy zapewniają dużo miejsca, więc nie musisz się martwić o wcześniejsze zapisy. Jednakże, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojego stoiska przed ewentualnymi niespodziankami pogodowymi. Należy pamiętać, że stoły trzeba przynieść ze sobą, gdyż nie są one zapewnione przez MDK.

Co ważne, zarówno dla wystawców rzeczy używanych, jak i rękodzieła, udział w wyprzedaży jest całkowicie darmowy. To świetna okazja, by bez dodatkowych kosztów zaprezentować swoje skarby i znaleźć dla nich nowych właścicieli.

Wstęp dla wszystkich kupujących jest również bezpłatny, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym. Możesz przyjść, obejrzeć różnorodne przedmioty i być może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyprzedaży garażowej, możesz skontaktować się z organizatorami pod numerem telefonu 25 758 39 17 wew. 18 lub wysłać wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia i spędź miło czas w gronie innych miłośników wyprzedaży!

Godziny trwania wyprzedaży: 9:00-14:00. WSTĘP WOLNY.


Według informacji z: MDK w Mińsku Mazowieckim