Wybór odpowiedniej placówki, do której będzie uczęszczało dziecko i tym samym zdobywało wiedzę o świecie, jest niezwykle istotne. W ostatnich latach, ze względu na powszechne otwieranie się granic, coraz popularniejsze jest przedszkole angielskie w Warszawie, dzięki któremu Twoje dziecko od najmłodszych lat będzie mogło uczyć się obcego języka. Czy jest to rozwiązanie dobre i czy rzeczywiście warto wybrać taką placówkę dla malucha? Sprawdźmy, odpowiadając na najważniejsze pytania, zadawane przez rodziców!

Przedszkole angielskie w Warszawie – 6 pytań i odpowiedzi

Pod czyim okiem uczyć się będzie moje dziecko?

Wybierając przedszkole angielskie Warszawa, możesz liczyć przede wszystkim na to, że Twoje dziecko będzie uczyło się pod okiem profesjonalnych lektorów oraz native speakerów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doskonale znają się na swojej pracy. Będą oni uczy dziecko wyrażeń, słówek i myślenia po angielsku, a dzięki odpowiedniemu podejściu, nauka angielskiego będzie dla dziecka doskonałą zabawą. Bo przecież o nią chodzi w życiu każdego malucha, prawda?

Czy zajęcia z angielskiego są tymi dominującymi?

Każde przedszkole językowe musi zadbać w odpowiedni sposób o dziecko i jego rozwój na wielu płaszczyznach. Dlatego też plan zajęć tworzony jest w taki sposób, aby jedne zajęcia nie były ważniejsze od innych – w związku z tym angielski jest obecny w życiu przedszkolaków i towarzyszy im zarówno w zajęciach dydaktycznych, jak również podczas zabawy czy spacerów, ale jest wpleciony całkowicie naturalnie. Dzięki temu dziecko może skupić się na wielu rzeczach i harmonijnie rozwija się na wielu płaszczyznach.

Czy nauka angielskiego od najmłodszych lat to dobry pomysł?

Jak najbardziej i zostało to udowodnione naukowo. Okazuje się, że małe dziecko jest bardzo elastyczne językowo i szybko uczy się obcych słówek czy zwrotów. Dzięki takiej wczesnoszkolnej nauce, maluch będzie mógł dużo płynniej wejść w tryb nauki szkolnej i będzie doskonale radzić sobie z językiem obcym – przedszkole angielskie przygotowuje więc do dalszego etapu edukacji, znacznie zwiększając szanse nauczenia się języka obcego przez dziecko.

Co jeszcze ma do zaoferowania takie przedszkole prywatne?

Profesjonalne przedszkole prywatne, może zaoferować Twojemu dziecku również o wiele więcej:

  • profesjonalne zajęcia dydaktyczne, gimnastykę i zajęcia dodatkowe,

  • doskonałą zabawę na własnym, w pełni bezpiecznym placu zabaw,

  • współpracę ze specjalistami, takimi jak psycholog, logopeda czy terapeuta integracji sensorycznej,

  • doskonałej jakości posiłki przez cały dzień,

  • opiekę w okresie wakacji i świąt oraz wiele, wiele więcej.

Przedszkole angielskie w Warszawie – najważniejsze pytania i odpowiedzi!

Jakie zajęcia dodatkowe mogę wybrać dla swojego dziecka?

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko wspaniale rozwijało się na wielu płaszczyznach, wybierz przedszkole przyszłości na warszawskim Wilanowie, takie jak Baby English Academy, które poza zajęciami z języka angielskiego, zapewni Twojemu dziecku również wiele zajęć dodatkowych. Należą do nich np. bajkoterapia, kurs tańca, nauka pływania, kółko szachowe, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele innych. Dzięki temu dziecko wspaniale spędzi czas, zyska nową wiedzę i odnajdzie oraz rozwinie swoje talenty.

Jak wybrać najlepsze przedszkole dwujęzyczne na warszawskim WIlanowie?

Chcąc wybrać najlepsze przedszkola prywatne, niezbędne jest przede wszystkim dokładne sprawdzenie ofert znajdujących się na stronach internetowych placówek, ich porównanie, a także przeczytanie opinii innych rodziców. Dzięki temu zyskasz pewność co do tego, że dane przedszkole angielskie w Warszawie będzie idealnym miejscem dla Twojego dziecka!