Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 16 kwietnia b.r. zmarł nagle nasz Kolega i Przyjaciel sierżant sztabowy Karol Tabaczek. Miał 33-lata. Kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia, w imieniu swoim, kierownictwa i wszystkich policjantów oraz pracowników Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim i Komisariatu Policji w Mrozach składa Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski.

16 kwietnia dotarła do nas bardzo przykra i smutna informacja o nagłej śmierci naszego Kolegi sierżanta sztabowego Karola Tabaczka. Ś. P. Karol miał 33-lata, w szeregi policji wstąpił w październiku 2009 roku. Służbę pełnił w zespole patrolowym Komisariatu Policji w Mrozach.

Swoją służbę pełnił z ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością. Był lubiany i koleżeński, otwarty na potrzeby ludzi. Był policjantem z powołania!

Odchodząc tak wcześnie pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W tym trudnym czasie wyrazy najszczerszego współczucia i kondolencje dla pogrążonej w żałobie rodziny, składa Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski wraz z kierownictwem oraz policjantami i pracownikami mińskiej komendy, komisariatu policji w Mrozach i pozostałych komisariatów.

Msza Św. w intencji Ś. P. Karola Tabaczka zostanie odprawiona 26 kwietnia o godz. 11:00 w kościele p.w. Bożego Ciała w Siedlcach przy ul. Monte Cassino 36, po której ciało naszego Kolegi odprowadzimy na cmentarz parafialny w Mordach.

 

Karol na zawsze pozostanie w naszych sercach!

Cześć Jego Pamięci!