Powiat Miński: Nieodpłatna pomoc prawna - pakiet
Mieszkańcy Powiatu Mińskiego mogą korzystać z nowej, dodatkowej oferty darmowej pomocy prawnej. W ramach pakietu "Pełne wsparcie" zorganizowano specjalne dyżury, podczas których będzie można otrzymać wsparcie w przygotowaniu projektów pism procesowych. Jest to odpowiedź na potrzeby tych, którzy dotychczas nie mogli liczyć na pomoc w tym zakresie.
  1. Fundacja Inter Vivos wprowadza nową usługę darmowej pomocy prawnej, uzupełniając tym samym dotychczasową ofertę.
  2. Darmowe konsultacje, obejmujące także przygotowanie pism procesowych, odbywają się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Halinowie.
  3. Spotkania z prawnikami są dostępne raz w miesiącu, trwają dwie godziny i wymagają wcześniejszej rezerwacji.
  4. Najbliższy dyżur zaplanowano na 24 lutego 2024 r., w godzinach 10.00-12.00.
  5. O kolejnych terminach można się dowiedzieć, śledząc profil Fundacji Inter Vivos na Facebooku.

W życiu każdego z nas mogą pojawić się sytuacje, w których potrzebna jest fachowa pomoc prawna. Czasem jednak koszty związane z zatrudnieniem adwokata lub radcy prawnego mogą przekroczyć nasze możliwości finansowe. Właśnie dlatego inicjatywa Fundacji Inter Vivos, mająca na celu wsparcie mieszkańców Powiatu Mińskiego w uzyskaniu bezpłatnej pomocy prawnej, jest tak ważna. Dzięki nowej usłudze "Pełne wsparcie", wszyscy, którzy potrzebują pomocy w sporządzeniu projektów pism procesowych, mogą liczyć na bezpłatne wsparcie.

Spotkania w ramach tego programu odbywają się w przestrzeniach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Halinowie, co sprawia, że pomoc jest łatwo dostępna dla większej liczby osób. Warto pamiętać, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i czas trwania dyżurów, konieczne jest wcześniejsze umówienie się na spotkanie. To doskonała okazja, aby w bezpiecznym i przyjaznym środowisku rozwiązać swoje problemy prawne z pomocą doświadczonych prawników.

Informacje o kolejnych dyżurach i wszelkie aktualności związane z działalnością Fundacji Inter Vivos można znaleźć na ich profilu na Facebooku. Jest to doskonały sposób na bieżąco śledzenie nowości i zmian w ofercie darmowej pomocy prawnej. Nie przegap następnego dyżuru - może to być właśnie rozwiązanie, którego szukasz.


Opierając się na: Powiat Miński